Krakowski Alarm Smogowy
Single Blog Post

Wyniki III edycji konkursu „Nasze Powietrze”

Opublikowany 2018-11-05

Mamy przyjemność ogłosić listę projektów zgłoszonych w ramach konkursu „Nasze powietrze”, które uzyskały najwyższą punktację w ocenie Komisji i tym samym zostały zakwalifikowane do dofinansowania. W najbliższym czasie skontaktujemy się z zakwalifikowanymi wnioskodawcami w celu ustalenia szczegółów dot. podpisania umowy o dofinansowanie grantu.

W tym roku w konkursie Nasze Powietrze będzie realizowanych 8 wniosków.Gratulujemy zwycięzcom!

Niestety nie wszystkie złożone wnioski przeszły ocenę pozytywnie. Trzy wnioski zostały odrzucone z powodu zbyt niskiej liczby uzyskanych punktów – zgodnie z regulaminem do realizacji kwalifikują się wnioski, których liczba punktów wynosi co najmniej 30. Dwa kolejne (z najniższą liczbą punktów), pomimo pozytywnej weryfikacji merytorycznej, nie zostały zakwalifikowane do realizacji ze względu na wyczerpanie się środków finansowych. Wszelkich informacji na temat oceny merytorycznej będziemy udzielać mailowo lub telefonicznie.

Lista rankingowa w formacie .xls znajduje się poniżej.

Program grantowy „Nasze Powietrze” realizowany jest przez stowarzyszenie Krakowski Alarm Smogowy w ramach projektu zintegrowanego „Wdrażanie Programu ochrony powietrza w województwie małopolskim – Małopolska w zdrowej atmosferze”, wspieranego z programu Unii Europejskiej LIFE.


O Autorze

Krakowski Alarm Smogowy

 

Ceny paliw z lekkim spadkiem, ale grzanie „kopciuchem” wciąż bardzo drogie – raport cenowy

Opublikowany 2023-05-29 08:41

Polski Alarm Smogowy opublikował kolejny raport kwartalny pokazujący ceny paliw stałych używanych do ogrzewania domów. [...]

Przeczytaj więcej

Grupa LUX MED partnerem Polskiego Alarmu Smogowego

Opublikowany 2023-05-26 11:25

Grupa LUX MED została partnerem Polskiego Alarmu Smogowego (PAS). W ramach współpracy organizacje przeprowadzą m.in. [...]

Przeczytaj więcej

Kampania „Bóg daje życie, smog je odbiera” trafiła do 1000 kościołów

Opublikowany 2023-05-24 15:35

Wierni ponad 1000 parafii w całej Polsce dowiedzieli się, jak mogą zadbać o jakość powietrza [...]

Przeczytaj więcej