Krakowski Alarm Smogowy
Single Blog Post

Wyniki III edycji konkursu „Nasze Powietrze”

Opublikowany 2018-11-05

Mamy przyjemność ogłosić listę projektów zgłoszonych w ramach konkursu „Nasze powietrze”, które uzyskały najwyższą punktację w ocenie Komisji i tym samym zostały zakwalifikowane do dofinansowania. W najbliższym czasie skontaktujemy się z zakwalifikowanymi wnioskodawcami w celu ustalenia szczegółów dot. podpisania umowy o dofinansowanie grantu.

W tym roku w konkursie Nasze Powietrze będzie realizowanych 8 wniosków.Gratulujemy zwycięzcom!

Niestety nie wszystkie złożone wnioski przeszły ocenę pozytywnie. Trzy wnioski zostały odrzucone z powodu zbyt niskiej liczby uzyskanych punktów – zgodnie z regulaminem do realizacji kwalifikują się wnioski, których liczba punktów wynosi co najmniej 30. Dwa kolejne (z najniższą liczbą punktów), pomimo pozytywnej weryfikacji merytorycznej, nie zostały zakwalifikowane do realizacji ze względu na wyczerpanie się środków finansowych. Wszelkich informacji na temat oceny merytorycznej będziemy udzielać mailowo lub telefonicznie.

Lista rankingowa w formacie .xls znajduje się poniżej.

Program grantowy „Nasze Powietrze” realizowany jest przez stowarzyszenie Krakowski Alarm Smogowy w ramach projektu zintegrowanego „Wdrażanie Programu ochrony powietrza w województwie małopolskim – Małopolska w zdrowej atmosferze”, wspieranego z programu Unii Europejskiej LIFE.


O Autorze

Krakowski Alarm Smogowy

 

Za mała Strefa Czystego Transportu w Warszawie – aktywiści recenzują miasto

Opublikowany 2023-01-27 15:45

Warszawa przedstawiła propozycję Strefy Czystego Transportu. Zdaniem Polskiego Alarmu Smogowego obszar strefy jest stanowczo za [...]

Przeczytaj więcej

Ile zapłacisz za ogrzewanie domu? – PAS publikuje kalkulator kosztów

Opublikowany 2023-01-24 08:34

Rachunki za ogrzewanie to jedna z najwyższych pozycji w domowym budżecie. Na ich wysokość ma [...]

Przeczytaj więcej

Prokuratura Krajowa zaskarża uchwałę antysmogową dla Mazowsza przedstawiając absurdalne argumenty

Opublikowany 2023-01-17 09:11

Prokuratura Krajowa wniosła o unieważnienie uchwały antysmogowej dla woj. mazowieckiego z roku 2017 posiłkując się [...]

Przeczytaj więcej