Program Nasze Powietrze

Wyniki III edycji konkursu "Nasze Powietrze"


Zegarek 2018-11-05

Wyniki III edycji konkursu

Mamy przyjemność ogłosić listę projektów zgłoszonych w ramach konkursu "Nasze powietrze", które uzyskały najwyższą punktację w ocenie Komisji i tym samym zostały zakwalifikowane do dofinansowania. W najbliższym czasie skontaktujemy się z zakwalifikowanymi wnioskodawcami w celu ustalenia szczegółów dot. podpisania umowy o dofinansowanie grantu.

W tym roku w konkursie Nasze Powietrze będzie realizowanych 8 wniosków.Gratulujemy zwycięzcom!

Niestety nie wszystkie złożone wnioski przeszły ocenę pozytywnie. Trzy wnioski zostały odrzucone z powodu zbyt niskiej liczby uzyskanych punktów - zgodnie z regulaminem do realizacji kwalifikują się wnioski, których liczba punktów wynosi co najmniej 30. Dwa kolejne (z najniższą liczbą punktów), pomimo pozytywnej weryfikacji merytorycznej, nie zostały zakwalifikowane do realizacji ze względu na wyczerpanie się środków finansowych. Wszelkich informacji na temat oceny merytorycznej będziemy udzielać mailowo lub telefonicznie.

Lista rankingowa w formacie .xls znajduje się TU.

Program grantowy „Nasze Powietrze” realizowany jest przez stowarzyszenie Krakowski Alarm Smogowy w ramach projektu zintegrowanego „Wdrażanie Programu ochrony powietrza w województwie małopolskim – Małopolska w zdrowej atmosferze”, wspieranego z programu Unii Europejskiej LIFE.
Galeria

Zobacz więcej
Antysmogowe SOS!